3d sniper
Gatunek:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 5.5 MB
 

3D Sniper to nieskomplikowana darmowa strzelanka, polegająca na unicestwianiu pojawiających się na ekranie przeciwników.

Wcielamy się tu w postać snajpera, który walczy z uzbrojonymi terrorystami. Wrogowie pojawiają się losowo w różnych częściach planszy a grac, sterując celownikiem za pomocą myszki, musi oddać celny starzał zanim zrobi to przeciwnik. Gra nie należy do najprostszych, bowiem jeśli tylko pozwolimy oponentowi oddać strzał, możemy być pewni, że poziom naszej energii życiowej drastycznie się obniży. Po pewnym czasie rozgrywka może wydać się monotonna, bowiem po za celowaniem i strzelaniem nie wykonujemy tutaj żadnych innych czynności. Rozpoczynając rozgrywkę, mamy możliwość jednej z dwóch dostępnych plansz. 3D Sniper  zdecydowanie nie jest grą, która wymaga od gracza długiego ślęczenia przed ekranem monitora, jednak jako przerywnik, może zapewnić chwilę relaksu.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 469  razy.