Alien shooter 2
Gatunek:
System:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 270 MB
 

Alien Shooter 2 znana również pod tytułem Alien Shooter – Vengeance to kontynuacja strzelanki z domieszką RPG, w której naszym zadaniem będzie eksterminacja obcych.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, nasza postać to samotnie walczący, uzbrojony wojownik, który za cel postawił sobie obronę ludzkości przed najeźdźcami z kosmosu. Zasady rozgrywki przypominają to co znamy z poprzedniczki, jednak w stosunku do niej wprowadzono kilka zasadniczych zmian. Po pierwsze znacznie poprawiono grafikę, oraz wszelkie związane z nią efekty. Po drugie dodano możliwość używania pojazdów, również bojowych. Twórcy zapewniają także o możliwości interakcji z postaciami niezależnymi, które mogą zlecić nam wykonanie określonych zadań. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się też sprawa związana z bronią, bowiem podczas zabawy mamy możliwość skorzystać z ponad pięćdziesięciu ich modeli.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 709  razy.