Ardentryst
Gatunek:
System:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 26.6 MB
 

Ardentryst to świetna gra RPG, w której sposób przedstawienia akcji jest identyczny jak ten, który znamy z platformówek.

Podobnie jak w tego typu grach także i tu, przyjdzie nam przeskakiwać nad przepaściami, docierać do skarbów, umieszczonych w trudno dostępnych miejscach, pokonywać przeciwników aby w reszcie dotrzeć do końca planszy.
Wszystko to mogłoby wskazywać, że mamy przed sobą kolejną kopię Super Mario czy innego Sonica. Z pewnością byłoby tak gdyby nie kilka faktów, które całkowicie zmieniają postać rzeczy.
Na samym początku wybieramy jedną z dwóch dostępnych postaci, wojowniczkę, doskonale władająca bronią białą oraz biegłą w sztukach magicznych czarodziejkę. Wybór każdej z nich wiąże się z zupełnie odmiennym przebiegiem zabawy, oceńcie sami, który jest wam bliższy. Pierwszym naszym zadaniem po wyborze postaci, jest rozdysponowanie punktów, pomiędzy cztery atrybuty (siła, magia, szczęście i wytrwałość) a następnie wybór broni z którą rozpoczniemy naszą przygodę. Na uwagę i duże uznanie zasługuje fakt, że wybór postaci wpływa nie tylko na sposób prowadzenia rozgrywki ale także na scenerię w której będzie odbywać się przygoda.
Zbierane po drodze przedmioty, to różnego typu mikstury, pieniądze, broń, odzienie a także przedmioty niezbędne do ukończenia questów, czyli jednym słowem mówiąc, standardowy zestaw gadżetów znanych wielbicielom RPG. W trakcie wędrówki, niejednokrotnie napotkamy tzw. postacie niezależne, zlecające nam wykonanie pewnych zadań za które otrzymamy cenne nagrody.
Nie ukrywajmy, że znaczną część zabawy stanowi tutaj walka, a pokonywanie przeciwników, zwiększa poziom naszego doświadczenia. Możemy zatem awansować na kolejne poziomy i tym samym rozwijać umiejętności. Za każdy awans otrzymujemy po jednym punkcie do każdej z cech.
 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 539  razy.