Battlefield 3
Gatunek:
System: , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 3.91 GB
 

Battlefield 3 to trzecia odsłona jednej z najpopularniejszych gier z gatunku pierwszoosobowych strzelanek, stworzonych głównie z myślą o rozgrywkach sieciowych.

O ile w pełnej wersji dostępna będzie zarówno kampania dla pojedynczego gracza jak i tryb multiplayer, o tyle w wersji Beta zagramy jedynie za pośrednictwem internetu. Gracz, który podejmie się rozgrywki, zmuszony będzie wziąć udział w emocjonujących starciach na polach bitewnych. Do naszej dyspozycji oddano wiele współczesnych broni, oraz, co stało się tradycją tej serii – pojazdów bojowych tak naziemnych jak i powietrznych. Zanim rozpoczniemy zabawę, koniecznym będzie ustalenie profesji naszego wojaka, wybierając spomiędzy szturmowca, żołnierza wsparcia, inżyniera i zwiadowcy. Każdy z nich specjalizuje się w innych działaniach dziki czemu perspektywa kooperacji z innymi graczami nabiera tu dużego znaczenia. Domeną gry są również wielkie przestrzenie na których dochodzi do starć.

Uwaga!

Chcąc zagrać w wersję Beta należy pobrać i zainstalować program Orgin za pośrednictwem którego pobierana jest gra Battlefield 3

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 475  razy.