Bus Driver
Gatunek:
System: , , , , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 62.1 MB
 

Bus Driver, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam zasiąść za kierownicą autobusu. Mamy wiec tu do czynienia z dosyć ciekawym symulatorem. Nasze zadanie polega, a jakże, na dowiezieniu pasażerów z punktu A do punktu B, zabierając, oraz wypuszczając po drodze kolejnych podróżnych. Samo zadanie wydaje się banalnie proste, jednak, gdy zaczniemy zabawę, okaże się, że nie jest to tak łatwe jak mogłoby się wydawać.

Oprócz, tego, że powinniśmy w odpowiednim czasie dotrzeć do konkretnych przystanków, musimy także dbać o komfort jazdy pasażerów. Należy, więc niesamowicie ostrożnie hamować, nie łamać przepisów drogowych, a także bardzo dokładnie parkować na przystankach. Gdy nie będziemy stosować się do tych reguł nasi pasażerowie będą bardzo niezadowoleni, i zapragną jak najszybciej opuścić feralny pojazd.

Gra posiada realistyczną, trójwymiarową grafikę, dzięki której będziemy mogli naprawdę wczuć się w rolę kierowcy. Demo pozwala na wypróbowanie kilku pojazdów, na różnych trasach w zmiennych warunkach pogodowych.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1016  razy.