Chicken invaders
Gatunek:
System: , , , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 3.11 MB
 

Chicken Invaders to dość nietypowy klon klasycznej strzelanki, której akcja przenosi nas wprost w niezmierzone obszary przestrzeni kosmicznej.

Jej nietypowość polega na tym, że przeciwnikami, z którymi będziemy musieli stoczyć zacięte boje, są ni mniej ni więcej a ptactwo zwane kurami. Te opierzone, z pozoru sympatyczne istoty nie są wcale tak miłe jakby mogło się wydawać i zamiast skupić się na codziennych obowiązkach drobiu hodowlanego, postanowiły atakować nas za pomocą jajek. Jako, że nasz statek został wyposażony w skuteczną broń, mamy możliwość spuszczenia porządnego łomotu tym gdaczącym zwyrodnialcom. Ponadto co jakiś czas, dzięki zestrzeleniu jednego z nich uzyskamy możliwość pochwycenia nowej broni lub udoskonalenia posiadanej. Chicken Invaders umożliwia również wspólną zabawę dwóch graczy przy jednym komputerze.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 535  razy.