Colin McRae: DiRT 2 Demo
Gatunek:
System: , , , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 1.3 GB
 

Colin McRae: DiRT 2 jest kolejną częścią gry z serii Colin McRea, będącą jedną z lepszych wyścigówek off – road. W DiRT 2 mamy bardziej rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza. Podróżując po całym świecie, bierzemy udział w zawodach. Poprzez wygrane lub przegrane budowana jest nasza reputacja. Posiadając odpowiednio dobrą możemy zacząć współpracować z takimi sławami jak Ken Block czy Travis Pastrana. Dzięki znajomościom można ścigać się w specjalnych turniejach i zdobywać atrakcyjne nagrody.

Został ulepszony tzw. Flashback, czyli możliwość cofnięcia się w czasie w celu naprawienia swoich błędów. Poprawę widać również w trybie online. Wszystkich tras jest kilkadziesiąt. Został użyty silnik graficzny EGO. Jest on odpowiedzialny za niesamowicie realistyczną grafikę. Wersja demonstracyjna pozwala na udział w dwóch rodzajach wyścigów, oraz sprawdzenie Mitsubishi Eclipse GT i Stuka TT.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 1133  razy.