Dark Disciples 2
Gatunek:
System:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 107 MB
 

Dark Disciples 2 to darmowa, rozbudowana fabularnie gra RPG, która swoją mechaniką sięga do samych korzeni tego gatunku.

Na początku zabawy określamy płeć sterowanej przez nas postaci, ustalamy główne parametry, statystyki oraz umiejętności. O ile wybór pomiędzy mężczyzną i kobietą, nie ma większego wpływu na przebieg całej przygody, o tyle statystyki bezwzględnie determinują sposób, w jaki będziemy walczyć o przetrwanie. Gdy już wszystkie czynności, związane z tworzeniem postaci zostaną ukończone, pozostaje nam rozpocząć przygodę. Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy zostajemy pochwyceni i siłą zaciągnięci do kopalni soli, gdzie dzieląc los innych niewolników przyjdzie nam ciężko pracować przy wydobyciu tego minerału. Pierwszym zadaniem będzie oswobodzić się spod jarzma oprawców i wydostać się na wolność.

Co będzie dalej sprawdźcie sami, fabuła naprawdę rzuca na kolana, jest rozbudowana i dość mocno pogmatwana. Jej niuanse poznamy w trakcie wykonywania kolejnych questów. Oczywiście dostępne będą również zadania poboczne, których możemy, lecz nie musimy się podejmować. Ze względu jednak na zdobywane w trakcie nich doświadczenie, warto poświęcić im chwilę czasu ze swojej wędrówki. Esencją każdej gry RPG (po za warstwą fabularną ) jest walka. Nie inaczej jest także w tym przypadku.

Dark Disciples 2 oferuje system, który polega na wyborze używanego oręża i ustaleniu chwili w której dokonamy ataku, zaś przebieg starcia to losowo generowany ciąg przypadków, na które wpływają statystyki postaci. Tak więc jeśli nas bohater dysponuje, solidnie rozwiniętą umiejętnością zadawania obrażeń krytycznych, to wzrasta prawdopodobieństwo użycia ich podczas pojedynku itp. Oprawa audiowizualna być może nie robi wielkiego wrażenia, jednak w przypadku tego typu gier nie ma to większego znaczenia. Prawdziwy fan RPG nie potrzebuje realistycznej grafiki, lecących z ekranu fajerwerków czy innych wodotrysków, którymi często zastępuje się brak spójnej fabuły i świeżych pomysłów.

Dark Disciples 2 to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą fabułę, możliwość przeżycia emocjonującej przygody. Gracze pozbawieni wyobraźni, błagam – trzymajcie się od tej gry z daleka i tak nie docenicie towarzyszącego jej klimatu.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 761  razy.