Empire Earth Gold Edition
Gatunek:
System:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 538 MB
 

Empire Earth: Gold Edition to kultowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, która zyskała miano produktu freeware.

Zadaniem gracza jest tu rozwój wybranej cywilizacji, tak by osiągnęła ona status potęgi militarnej jak i technologicznej. Mając do dyspozycji różnego rodzaju surowce, będziemy zmuszeni wykorzystywać je do produkcji nowych jednostek czy też konstruowaniu budynków. Przygodę rozpoczynamy w zamierzchłej przeszłości i przez blisko 500000 obserwujemy a także kreujemy wszelkie zmiany cywilizacyjne. Z biegiem czasu pojawiają się nowe jednostki – indywidualne względem każdej nacji oraz surowce, odpowiednie dla określonej epoki. Podczas zabawy należy z rozwagą podejmować decyzje, związane z opracowywaną technologią bowiem jest ich tak wiele, że nie sposób jest przyswoić sobie wszystkich. Empire Earth: Gold Edition zawiera wszystkie możliwe dodatki oraz uaktualnienia, jakie kiedykolwiek powstały dla tej gry.

Uwaga!

Chcąc pobrać grę, nalezy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, na którą zostaniemy przekierowani po kliknięciu przycisku „Pobierz”.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 799  razy.