Free Solitaire 3D
Gatunek:
System: , , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 10 MB
 

Free Solitaire 3D to zbiór pięciu, chyba najpopularniejszych wśród graczy pasjansów (FreeCell, Gaps, Klondike, Spider oraz Beleaguered Castle). Po wybraniu interesującej nas gry, od razu przechodzimy do układania naszego pasjansa.

Tym, co przykuwa nasz wzrok, jest pieczołowitość, z jaką graficy opracowali wygląd środowiska zabawy. Pięknie wykonane karty zachęcają do zabawy na bardzo naturalnie wyglądającym płótnie. Wszystko jest wykonane w pełnym 3D.

Oprócz tego program nie posiada, żadnych udziwnień i nietypowych rozwiązań, co można uznać za zaletę, gdyż nic nas nie rozprasza w czasie układania naszego pasjansa. Dźwięki zostały ograniczone do minimum, ale dzięki temu możemy, bez zbytniego zagłębiania się w opcje gry, włączyć nasze ulubione brzmienia w systemowym playerze.

Ciekawą opcją jest możliwość zapisu gry, bądź cofnięcia(!) ostatniego ruchu, co pozwala na skorygowanie błędu, który poczyniliśmy w chwili dezorientacji.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 625  razy.