Kerbal Space Program
Gatunek:
System: , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 105 MB
 

Kerbal Space Program to niezwykle ciekawa i bardzo wciągająca gra symulacyjna, pozwalająca nam podjąć się niełatwego wyzwania jakim jest konstruowanie rakiety kosmicznej.

Wybierając poszczególne części, będziemy mogli stworzyć pojazd marzeń a następnie wystrzelić go w kosmos. Sukces w dużej mierze uzależniony jest od konstrukcji maszyny którą zmontowaliśmy a także od umiejętnego nią sterowania. Zabawa podzielona została na dwa etapy, odbywające się w różnych sceneriach. Pierwszy czyli proces konstrukcyjny, odbywa się w specjalnie przystosowanym do tego hangarze i to właśnie w nim wyzywamy się twórczo. Następnie gdy uznamy, że to koniec i wszystko co powinno, zostało zrobione, możemy przenieść się do ekranu a którym odbywa się wystrzeliwanie naszego pojazdu. Co ciekawe, rakieta nie jest pusta, bowiem w jej wnętrzu znajduje się załoga złożona z sympatycznych stworków. Grafika wykonana została w oparciu o trójwymiarowe elementy i prezentuje się nad wyraz ciekawie. Zdecydowanie polecam.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 582  razy.