Need For Speed: Underground
Gatunek:
System: , , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 220 MB
 

Need for Speed: Underground (potrzeba prędkości: podziemie) to gra komputerowa, w której zadaniem gracza jest rozgrywanie wyścigów samochodowych.

Wejdź do podziemnego świata nielegalnych wyścigów. Zasiądź za kółkiem sportowego samochodu poddanego najnowocześniejszym modyfikacjom. Dzięki Need for Speed Underground, najnowszej odsłonie legendarnej serii, zostaniesz kierowcą najpopularniejszych samochodów ze stajni Mitsubishi Motors, Subaru, Toyota, a także wielu innych. Za ciężko zarobione pieniądze zakupisz niezbędne ulepszenia i modyfikacje, doskonaląc w ten sposób do perfekcji swoją maszynę wyścigową. Ponadto, będziesz musiał wykazać się niebywałymi umiejętnościami i wręcz stalowymi nerwami. To klucz do sukcesu w świecie nielegalnych wyścigów.

Gdy zapada zmrok, na ulicach miasta rozpoczyna się nielegalna rywalizacja. Zasad jest wiele, a ewentualni zwycięzcy muszą udowodnić, że są najlepsi dosłownie pod każdym względem. W trybie Drag Racing kluczowym elementem sukcesu jest zmiana biegów w odpowiednim momencie, natomiast zwycięstwo w Street Racing gwarantuje przede wszystkim mistrzowskie opanowanie kierownicy na spowitych mrokiem ulicach miasta.

Zdobądź szacunek i uznanie w kręgu startujących w nielegalnych wyścigach kierowców. Zostań liderem rankingu, bądź najlepszym z najlepszych w każdej dyscyplinie.

Główne cechy
Zajmij się tuningiem i poznaj możliwości 20 samochodów. Ich perfekcyjne odwzorowanie w grze gwarantują licencje takich firm jak chociażby Mitsubishi Motors, Subaru, Toyota.

Jedyne w swoim rodzaju tryby gry oraz oparte na wykonywaniu zadań misje to m.in:
Drag Racing – Zmierz się z trzema innymi kierowcami na krótkim, prostym odcinku. Nie strać panowania nad pojazdem i uważaj, by nie zderzyć się z innymi uczestnikami ruchu.

Street Racing – Rozgrzej do czerwoności schłodzone półmrokiem ulice miasta. Prowadź samochód tak szybko, jak to tylko możliwe i zdobądź przewagę nad rywalami wybierając właściwe skróty.

Setki sposobów na usprawnienie twojego pojazdu. Zaopatrz się w szarej strefie w profesjonalne części takich producentów jak m.in.:
AEM Inc., Audiobahn., Bilstein, Dazz Motorsport, DC Sports, Eibach Enkei, GReddy Performance Products Inc., HKS, Holley, Injen, Jackson Racing, MOMO, Neuspeed, Nitrous Express Inc., O.Z, PIAA, Skunk2 Racing, Sparco, StreetGlow, Turbonetics Inc.

Efekty Graficzne:
Wspaniała grafika Need for Speed Underground przenosi graczy w świat nielegalnych, nocnych wyścigów. Zróżnicowane, realistyczne środowisko gry prezentowane jest w oparciu o modele istniejących w rzeczywistości miast. Wrażenie niesamowitej prędkości jest efektem ścisłej współpracy zespołu pracującego nad serią Need for Speed z nominowanym do Oscara specjalistą od efektów specjalnych.

Ponad 100 wyjątkowych możliwości współzawodnictwa.
Kierowcy mają możliwość zarabiania pieniędzy, dzięki którym przeprowadzają niezbędne modernizacje samochodów. Odkrywaj nowe maszyny i tory oraz zdobądź należny szacunek i uznanie.

Energetyczna muzyka dopełnia niesamowitego wrażenia jazdy na najwyższych obrotach.

W wersjach na Playstation 2 oraz PC grać można za pośrednictwem Internetu. Maksymalnie czterech graczy jednocześnie.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 615  razy.