Need for Speed World
Gatunek:
System: , , , ,
Licencja:
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.47 GB
 

Prawdopodobnie każdy z nas zna serię Need for Speed. Otóż firma Electronic Arts wypuściła kolejną część wyścigów super szybkimi samochodami.

Mam zaszczyt przedstawić Need for Speed World. Obowiązkowo trzeba dodać, że klient jest w pełni darmowy! Pozycja jest przeznaczona na rozgrywkę po sieci. Tworzymy własnego kierowcę, któremu budujemy odpowiednią reputację. Jest ona niezwykle ważna ponieważ pomaga w uzyskaniu nowych umiejętności oraz zwiększaniu poziomu. Do tego potrzebny jest pojazd. Można go nabyć lub wypożyczyć u dilera samochodów. Mimo iż  gra jest free, to należy wspomnieć o mikrotransakcjach polegające na wykupie tzw. ” speedbustów” za prawdziwe pieniądze. Ta waluta pozwala na wykupienie różnych power`upów, samochodów lub ich wypożyczenie bez konieczności zbierania podstawowej gotówki. Oprawa audiowizualna jest dopracowana w każdym detalu, co tworzy niezwykły klimaty. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana serii.

Uwaga!
Strona gry jest nieaktywna…
 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1352  razy.