Postal 2
Gatunek:
System:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 598 MB
 

Postal to seria, która z powodzeniem może robić za wodę na młyn dla zwolenników stwierdzenia, iż gry propagują jedynie bezsensowną przemoc, a dzieci powinny zajmować się jakimiś dużo bardziej wyszukanymi i rozwijającymi rozrywkami (hmmm może zbieranie znaczków?). Tak…

W przypadku Postala jestem skłonny zgodzić się z bojownikami o stan psychiczny naszych latorośli. Ta gra z pewnością NIE JEST PRZEZNACZONA DLA DZIECI. Ta gra ocieka przemocą w czystej postaci, przemocą bezsensowną i do bólu naturalistycznie przedstawioną.

Już wersja singleplayer szokowała możliwością, chociażby obsikania wroga, czy nabicia kotka na lufę broni (aby pełnił rolę tłumika) Obrzydliwe prawda? Obrzydliwe i złe! A jednak program potrafi wzbudzać piekielną dawkę satysfakcji.

Nie inaczej jest z wersją multiplayer, którą to producent oddaje nam w całości za darmo. Mimo, iż grafika jest już trochę przestarzała, a sterowanie bywa toporne, gra potrafi dać wiele radości, dzięki swojemu oryginalnemu podejściu do zdawałoby się tak wyświechtanego tematu sieciowych FPSów. Gra po brzegi wypełniona jest absurdalnym, groteskowym, czarnym humorem i to stanowi o jej sile. Niczym nie skrępowana, krwawa rozwałka pozwala wspaniale się odstresować i odpocząć od codziennych problemów.

Wersja multiplayer oddaje w nasze ręce 14 chorych map, 11 postrzelonych broni, 4 tryby zabawy oraz 20 grywalnych postaci. Nie pozostaje nic innego jak ściągnąć program na dysk i oddać się małej apokalipsie! Udanych łowów…

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 585  razy.