The Elder Scrolls II: Daggerfall
Gatunek:
System:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 148 MB
 

The Elder Scrolls II: Daggerfall to gra RPG, która jest poprzedniczką hitów takich jak Morrowind oraz Oblivion.

Podobnie jak w przypadku tych dwóch tytułów, także i tutaj akcję obserwujemy z punktu widzenia pierwszej osoby. W zeszłym roku z okazji piętnastolecia serii druga część sagi The Elder Scrolls została udostępniona za darmo dlatego każdy z graczy może ją swobodnie pobrać i tym samym wziąć udział w niesamowitej przygodzie, jaka czeka na śmiałków w tym ogromnym świecie. Mając przed sobą tę właśnie grę, nie sposób jest pominąć pewnych faktów, otóż obszar rozgrywki w Daggerfall wynosi blisko 160 tys km kwadratowych, a przejście z jednego końca na drugi zajmuje około 2 tygodni nieprzerwanego marszu. Porównując, obszar Obliviona stanowił 41 km kwadratowych. Do tego w The Elder Scrolls napotkamy 750 tys niezależnych postaci, które zlecą nam misję lub też pozwolą pchnąć fabułę do przodu. Te liczby nawet dziś robią wrażenie, prawda? The Elder Scrolls II: Daggerfall to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, maniaków RPG, którzy z różnych przyczyn, do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z tym tytułem. Gorąco polecam.

 

UWAGA!

Chcąc odpalić The Elder Scrolls II: Daggerfall na systemach nie współpracujących z DOS-em, niezbędnym będzie uruchomienie jej za pomocą emulatora DOSBox dostępnego pod tym adresem http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/emulatory/DosBox.html

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 341  razy.