The lost castle
Gatunek:
System:
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 5 MB
 

The Lost Castle jest darmową grą strategiczną, w której rozgrywka skupia się na obronie zamku, przed nadciągającymi oddziałami wroga.

Nasza forteca znajduje się pośrodku mapy, w jej rogach zaś, umiejscowione zostały warownie przeciwników, z których co rundę wyruszają kilkuosobowe grupki wrogich żołnierzy. Jako, że zamczysko, którego przyszło nam bronić, jest połączone krętymi ścieżkami z każdym wrogim budynkiem, musimy w taki sposób ustawiać fortyfikacje, aby jak najbardziej utrudnić, ataki nieprzyjaciela. Do dyspozycji mamy trzy rodzaje wież obronnych oraz, budynki cywilne. Te pierwsze służą oczywiście do ostrzeliwania nadciągających oponentów, kolejne zaś zwiększają różne parametry, takie jak przypływ złota i żywności, siłę ognia, czy ilość możliwych do ustawienia budowli. Gra oferuje tylko jedną mapę, jednak rozgrywka jest na tyle bezlitosna, że długo przyjdzie nam szukać sposobu na optymalne wykorzystanie możliwości budynków. Oprawa graficzna nie zachwyca, pomimo to The Lost Castle może być ciekawą propozycją dla osób, które szukają chwilowej rozrywki.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1567  razy.