TrackMania Nations Forever
Gatunek:
System: , , , ,
Licencja:
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 506 MB
 

TrackMania Nations Forever to ulepszona wersja pierwowzoru TM Nations która debiutowała w 2006 roku.

Wersja Forever nie wprowadza rewolucyjnych zmian jeżeli chodzi o rozgrywkę. To co wyróżnia TrackManie to doskonale i ciekawie zaprojektowane tory na których odbywają się wyścigi, naszpikowane są one zakrętami, spiralami, wyskoczeniami oraz innymi efektownymi elementami.

Najciekawszym elementem gry jest opcja rozgrywki sieciowej. Każdy użytkownik zakłada darmowe konto podając kraj pochodzenia oraz województwo. Następnie może dołączyć do jednego z setek serwerów na których odbywają się wyścigi online. Gracze mając do dyspozycji określoną ilość czasu w którym muszą pokonać trasę – na torze znajdują się punkty kontrolne których przekroczenie jest niezbędne do ukończenia wyścigu. To właśnie ta forma dostarcza graczom najwięcej emocji. Edycja Forever posiada również rozbudowany tryb gry pojedynczej.

TrackMania Nations Forever zawiera odświeżony interfejs, zmieniono trasy zlokalizowane na stadionach, na potrzeby tej edycji pojawiło się ponad 60 nowych torów. Gracze mają możliwość projektowania własnych tras dzięki wbudowanemu edytorowi.

Co ważne TrackMania posiada całkowicie spolszczony interfejs co jest ukłonem w stronę polskich graczy. Wszystkie komunikaty wyświetlane są w języku polskim dzięki czemu rozgrywka jest znacznie przyjemniejsza.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1152  razy.