Wolfenstein enemy territory
Gatunek:
System: , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 258 MB
 

Wolfenstein: Enemy Territory jest oficjalną i pełną wersją dodatku do bardzo popularnej gry FPP Return To Castle Wolfenstein. Dodatek stworzony jest z myślą o grze wieloosobowej. Główną zaletą dodatku jest to, że nie wymaga on posiadania pełnej wersji Return To Castle Wolfenstein więc nie ma potrzeby instalacji gry. Użytkownik ma do dyspozycji sześć map dla trybu wieloosobwego oraz jedną kampanię w trybie gry pojedynczej.

Rozgrywka

Rozgrywka to zmagania dwóch drużyn Allies (Alianci) i Axis (Oś), grać można jako postać w jednej z pięciu profesji:
– Engeenier (Inżynier),
– Medic (Sanitariusz),
– Solider (Żołnierz),
– Covert Ops (Szpieg),
– Field Ops (Zaopatrzeniowiec).

Cel gry to w zależności od drużyny zdobycie pewnego miejsca, wysadzenie danych obiektów, zabranie innych obiektów i przeniesienie na wskazane miejsce lub też obrona przed zdobyciem czy zabraniem danych obiektów.

System rang i odznaczeń

Jedną z większych innowacji w ET jest wprowadzenie systemu rang i odznaczeń. Polega to na tym, że za odpowiednie działania gracz jest nagradzany punktami doświadczenia (Experience) w skrócie XP, np. inżynier za zbudowanie zapory przeciwczołgowej dostaje 10 punktow XP. Aby zdobyć wyższą rangę trzeba awansować w zakresie wyznaczonych przez klasy umiejętności. Dla inżyniera który ma 10 XP granicą, którą trzeba przekroczyć, aby podnieść umiejętność i uzyskać dzięki temu wyższą rangę, jest 20 XP. Gdy zostaną one zdobyte, postać zostaje nagrodzona widocznym podczas gry dla innych graczy odznaczeniem na hełmie i specjalną umiejętnością lub przedmiotem.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 597  razy.