World of Tanks
Gatunek:
System: , ,
Licencja:
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 6.3 GB
 

World of Tanks to darmowy symulator z gatunku MMO, za pośrednictwem którego będziemy mogli rywalizować z innymi graczami, używając do tego celu czołgów.

Do naszej dyspozycji oddano blisko 150 modeli czołgów, których wirtualne modele, szczegółowo odzwierciedlają faktyczną architekturę maszyn. Co więcej, dostępny zbiór pojazdów gąsienicowych, stanowi przekrój maszyn bojowych używanych na przestrzeni wielu lat, począwszy od czasów poprzedzających II Wojnę Światową. Dzięki zastosowanym przez twórców zabiegom, mamy możliwość ulepszenia posiadanego przez nas czołgu i tym samym zwiększenia jego parametrów. Gra umożliwia zabawę w kilku odmiennych trybach rozgrywki, pozwalając graczom na wybór tego, który uznają za najbardziej odpowiedni. Grafika, którą podziwiać możemy w grze prezentuje się znakomicie, powodując że podczas zabawy, ma się wrażenie jakby naprawdę było się obecnym na linii frontu.

 
 
Pobierz grę z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: gry do pobrania
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 723  razy.