Platforma: , , ,
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 20 Listopad 2015

Zupełnie nowa historia osadzona w świecie Gry o tron.

 

Opis:

Gra oparta na kultowym serialu HBO i niesamowitej prozie George’a RR Martina. Okrutna Wojna Pięciu Królestw: intrygi, zemsta i bezpardonowa walka o niepodzielną władzę. Daj się wciągnąć w wir zaskakujących zdarzeń wcielając się w członka dumnej rodziny Forresterów – szlachetnego rodu z północy Westeros, bliskich i lojalnych Starkom z Winterfall.

Losy świata spoczywają w Twoich rękach! Decyduj i obserwuj konsekwencje swoich działań. Walcz śmiało bądź skrycie, podstępnie albo frontalnie. Twoje decyzje zmienią bieg historii. Zagraj o Żelazny Tron!

Gra stworzona przez twórców wielokrotnie nagradzanej serii The Walking Dead, a także The Wolf Among Us. Nietuzinkowe postacie doskonale znane z kultowego serialu HBO. Angielski dubbing aktorów z Gry o tron: Peter Dinklage jako Tyrion Lannister, Kit Harington jako Jon Snow, Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen, Lena Heady jako Cersei Lannister oraz Iwan Rheon jako Ramsay Snow. Znane i różnorodne lokacje, jak: Królewska Przystań, Mur, Winterfall i inne. Zupełnie nowa historia osadzona w świecie Gry o tron.

 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 937  razy.