Mafia 3 - Collector's Edition
Platforma:
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 07 Październik 2016

Akcja Mafii 3 umiejscowiona została w otwartym świecie New Bordeaux w 1968 roku – wirtualnym odzwierciedleniu Nowego Orleanu

 

Opis:

Edycja Mafia 3 – Collector’s Edition zawiera:

  • oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry na płycie winylowej,
  • kolekcjonerski artbook,
  • grafiki z gry,
  • i wiele innych dodatków.

Akcja Mafii 3 umiejscowiona została w otwartym świecie New Bordeaux w 1968 roku – wirtualnym odzwierciedleniu Nowego Orleanu, tętniącego życiem i pełnego inspirowanych epoką samochodów, mody i muzyki. Lata walki w Wietnamie utwierdziły Lincolna Clay’a w jednym: rodziną nie nazywa się ludzi, wśród których się rodzimy, ale ludzi, za których jesteśmy gotowi zginąć.

Po powrocie do domu, New Bordeaux, Lincoln próbuje uciec od swojej kryminalnej przeszłości. Wszystko zmienia się, gdy jego gangsterska rodzina zostaje zdradzona i zamordowana przez włoską Mafię. Lincoln odbudowuje swoją familię na gruzach starej i wypowiada otwartą wojnę odpowiedzialnym za tę zbrodnię.

By przeżyć na brutalnych ulicach New Bordeaux, weźmiesz udział w widowiskowych strzelaninach, brutalnych pojedynkach w walce wręcz, szaleńczej jeździe po mieście, staniesz przed wieloma trudnymi decyzjami i wykażesz się swoim sprytem. Dzięki właściwiej ekipie uda ci się dotrzeć na sam szczyt gangsterskiego podziemia.

 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 419  razy.