Platforma: ,
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 24 Maj 2016

Overwatch to dynamiczna strzelanka, w której drużyny bohaterów walczą ze sobą w świecie ogarniętym konfliktem.

 

Opis:

Zawartość:

 • 21 postaci
 • 5 skórek:
  – agent Blackwatch Reyes,
  – dowódca szturmowy Morrison (skórka Żołnierza-76),
  – roślinny Bastion,
  – szefowa ochrony Fara,
  – strumieniowa Smuga.

Inspirowana grą Overwatch zawartość w innych tytułach Blizzard Entertainment:

 • bohater w Heroes of the Storm – Smuga,
 • zwierzak w World of Warcraft – Mały Winston,
 • portrety w grze StarCraft II,
 • rewers do kart Hearthstone,
 • skrzydła Łaski w Diablo III.

Overwatch to dynamiczna strzelanka, w której drużyny bohaterów walczą ze sobą w świecie ogarniętym konfliktem.

Walcz o lepsze jutro
Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy.
W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych, złożoną z bohaterów, którzy połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Nazywała się… Overwatch. Bohaterowie ci położyli kres konfliktowi i w kolejnych dziesięcioleciach przyczynili się do utrzymania pokoju. Overwatch dała początek epoce badań, innowacji oraz wielkich odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona ostatecznie rozwiązana.

Wybierz bohatera
W Overwatch spotkasz całą plejadę barwnych bohaterów, począwszy od podróżującej w czasie awanturniczki, poprzez uzbrojonego w młot rakietowy i zakutego w zbroję wojownika, po uduchowionego mnicha-robota. Każdy ze śmiałków reprezentuje inny styl rozgrywki, a kluczem do rozwinięcia pełnego potencjału, jakim dysponują, jest poznanie ich wyjątkowych umiejętności. Nie znajdziesz tu dwóch podobnych do siebie postaci.

Odegraj swoją rolę
Niezależnie od tego, czy rzucasz się w wir walki na pierwszej linii, czy osłaniasz sojuszników tarczą energetyczną lub zapewniasz im wsparcie, zwiększając ilość zadawanych przez nich obrażeń – zdolności każdego z bohaterów Overwatch zostały pomyślane w taki sposób, aby mogli oni osiągnąć maksymalną skuteczność bojową współpracując w drużynie. Kluczem do zwycięstwa jest wykorzystywanie umiejętności tak, aby współgrały ze zdolnościami pozostałych graczy.

Współpracuj przy realizacji zadań
Dla drużyn potężnych bohaterów polem bitwy jest cały świat. Tocząc walkę na śmierć i życie w różnych zakątkach planety, przyjdzie ci chociażby strzec tajemnic Świątyni Anubisa i eskortować niebezpieczny ładunek elektromagnetyczny przez centrum futurystycznego Londynu.

 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1272  razy.