plants-vs-zombies-garden-warfare-ps3
Platforma: , , , ,
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 25 Sierpień 2014

Plants vs. Zombies Garden Warfare to gra napakowana wybuchową akcją w trybie współpracy i rozgrywki wieloosobowej.

 

Opis:

„Plants vs. Zombies” od studia „PopCap Games” to seria gier skierowanych do odbiorców okazjonalnych, której dwuwymiarowe odsłony zdobyły ogromną popularność. Dlatego też producent postanowił przenieść swoje dzieło do świata 3D i zaoferował graczom „Plants vs. Zombies: Garden Warfare” będące kolejną produkcją z gatunku tower defense.

Esencją rozgrywki w „Plants vs. Zombies: Garden Warfare” są potyczki dwóch drużyn składający się maksymalnie z dwunastu graczy (łącznie aż dwudziestu czterech użytkowników na jednej planszy!). Możemy opowiedzieć się zarówno po stronie nieumarłych stworów, jak i pokierować roślinami. Poszczególne jednostki wyposażone zostały w szereg unikatowych zdolności, dzięki czemu zabawa jest niezwykle zróżnicowana.

„Plants vs. Zombies: Garden Warfare”, poza opcją sieciowej rywalizacji zawiera także tryb czteroosobowej kooperacji, w którym możemy połączyć siły z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi, grając przez internet lub na podzielonym ekranie.

Opisywana produkcja charakteryzuje się ogromną dawką humoru i kolorową oprawą graficzną. ” Plants vs. Zombies: Garden Warfare” przedstawia bohaterów w karykaturalny sposób i umożliwia – za pomocą dostępnych narzędzi – stworzenie swojej wymarzonej postaci.

 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 629  razy.