Platforma:
Gatunek:


Zapnij pasy i zostań kierowcą niezwykłych pojazdów wzorowanych na klasycznych radzieckich terenowych samochodach ciężarowych.

 

Opis:

Wyjątkowy symulator terenowych samochodów ciężarowych! Zapnij pasy i zostań kierowcą niezwykłych pojazdów wzorowanych na klasycznych radzieckich terenowych samochodach ciężarowych.

Spintires oferuje graczom otwarty świat, w którym każdy miłośnik symulatorów transportu i jazdy terenowej znajdzie coś dla siebie! Lasy, góry, rzeki… Takiego połączenia znakomitej grafiki i oryginalnego silnika odpowiadającego za fenomenalne efekty fizyczne, nie ma w żadnej innej grze. Zobacz realistyczne zachowanie błota, wody i kamieni i podziwiaj, jak płynnie reaguje zawieszenie pojazdów na każdą nierówność terenu! A gdy zwiedzisz już wszystkie zakamarki i nauczysz się każdego skrawka lasu na pamięć, zacznij tworzyć własne mapy, pojazdy i przedmioty – jest to możliwe dzięki opracowanemu przez producenta narzędziu do tworzenia modyfikacji!

  • Swobodne odkrywanie otwartego świata (misje transportu)
  • Załadunek towarów (obsługuj dźwig)
  • Realistyczne błoto i woda (zaawansowany silnik graficzny, który odpowiada za zachowanie zawieszenia na każdym terenie)
  • Kilka klas pojazdów (cykl dnia i nocy)
 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 541  razy.