Platforma: ,
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 29 Kwiecień 2016

Gra umiejscowiona w okrutnym świecie Pandory historia opowiada o przygodzie dwójki bohaterów, którzy wyruszyli w podróż po sławę i chwałę.

 

Opis:

Tales from the Borderlands to pięcioodcinkowa gra epizodyczna stworzona przez autorów m.in. The Wolf Among Us i The Walking Dead: A Telltale Game Series. Umiejscowiona w okrutnym świecie Pandory historia opowiada o przygodzie dwójki bohaterów, którzy wyruszyli w podróż po sławę i chwałę. Gracz wcieli się w postać Rhysa, białego kołnierzyka pracującego w Hyperionie, którego marzeniem jest stać się kolejnym Przystojnym Jackiem. Drugą grywalną postacią jest Fiona – oszustka, która pragnie dokonać największego przekrętu w swojej karierze. Nieprzewidywalny los zmusza ich do współpracy w celu odzyskania straconych pieniędzy, do których oboje roszczą sobie prawa. W trakcie swojej przygody partnerzy z przymusu staną naprzeciwko gangsterom, bandyckim watażkom i Poszukiwaczom Skarbca – a wszystko to tylko część przeszkód, z jakimi zmierzą się główni bohaterowie w wielokrotnie nagradzanym świecie stworzonym przez firmę Gearbox Software.

Cechy gry:

  • graj jako Rhys, który pragnie przejąć Hyperiona i spełnić swój kaprys,
  • graj jako Fiona, która chce odzyskać utracone pieniądze (nawet te, które nie należały do niej),
  • odkryj świat Pandory tak, jak jeszcze nigdy przedtem. Znane i zupełnie nowe lokacje zostały ożywione w taki sposób, by stały się czymś więcej niż tylko tłem akcji,
  • twoje wybory mają znaczenie: wpływają na bieżące wydarzenia i czynią historię jeszcze bardziej osobistą.
 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 880  razy.