Platforma:
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 30 Lipiec 2015

The Sims 4 Zestaw zawiera 1 pakiet rozgrywki i 2 pakiety akcesoriów. Instalacja wymaga gry podstawowej The Sims 4

 

Opis:

Więcej Simów, więcej gry – The Sims 4 Zestaw zawiera 1 pakiet rozgrywki i 2 pakiety akcesoriów:

  • The Sims 4 Dzień w Spa Pakiet Rozgrywki,
  • The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria,
  • The Sims 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria.

The Sims Dzień w Spa – Twoje Simy mogą wybrać się do nowego salonu spa na energetyzujący masaż i pracować nad równowagą wewnętrzną podczas sesji jogi. Po relaksującej kąpieli błotnej warto jeszcze wstąpić do sauny, żeby do końca wypocić całodzienny stres. Dzięki nowym obiektom i elementom dekoracyjnym na życie Twoich Simów spłynie spokój i komfort.

The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria – Stwórz Simom idealną przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu! Ustaw w ogrodzie wanny z hydromasażem, przygotuj smakowity posiłek na zupełnie nowym grillu i ubierz swoje Simy w niezobowiązujące, ale stylowe stroje.

The Sims 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria – Zorganizuj luksusowe przyjęcie pośród ekstrawaganckich mebli, przedmiotów i dekoracji. Przygotuj dla swoich gości bufet pełen smakowitości z ozdobą w postaci czekoladowej fontanny! Wzbogać garderobę swoich Simów o oszałamiające suknie i wytworne stroje na wyjątkowe okazje.

Instalacja wymaga gry podstawowej The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie), wszystkich aktualizacji oraz połączenia z Internetem.

 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1050  razy.