Zumba Fitness: Rush
Platforma:
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 24 Luty 2012

Naśladuj najpopularniejszych instruktorów Zumby – Tanyę, Ginę oraz Beto, twórcę Zumby – którzy pokażą ci ponad 30 tanecznych układów.

 

Opis:

Zumba Fitness to pierwsza interaktywna gra oparta na popularnym systemie fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, odchudza, ale przede wszystkim wprawia w dobry nastrój i dodaje energii! Zumba to niezwykle popularna na całym świecie zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Gra Zumba Fitness to proste kroki taneczne, efektowne kombinacje ruchów i świetna muzyka, która porywa do zabawy. Naśladuj najpopularniejszych instruktorów Zumby – Tanyę, Ginę oraz Beto, twórcę Zumby – którzy pokażą ci ponad 30 tanecznych układów. Ruchy Zumby sprawią, że zapomnisz o nudnych ćwiczeniach, a efekty treningu zobaczysz już po kilku sesjach z konsolą!

Cechy gry:

  • Naucz się i opanuj do perfekcji dziewięć różnych stylów tańca: reggaeton, marengo, salsa, cumbia, hip-hop, mambo, rumba, flamenco i calypso.
  • Gra zawiera ponad 30 układów Zumby — część z nich stworzona została specjalnie na potrzeby gry.
  • Naśladuj ruchy instruktorów w trakcie pełnej energii zabawy. Płynność twoich ruchów wpływa na dynamiczne zmiany scenerii i atmosfery zabawy.
  • Umieść pasek Zumba na talii, a kontroler ruchu PlayStation®Move będzie precyzyjnie oddawał ruch twoich bioder.
  • Gra przeznaczona jest dla maksymalnie 4 osób grających na zmianę w parach. Znajdź partnera i spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów wspólnie albo grając przeciwko sobie w trybie Zumba Attack przeznaczonym dla najbardziej zagorzałych fanów fitness!
  • Tańcz w ekscytujących miejscach: naucz się podstaw Zumby w sali gimnastycznej, a potem przenieś imprezę do nocnego klubu, wnętrza fabryki, na dach drapacza chmur czy futurystyczny stadion “Master Jam”.
  • Zawiera różne poziomy trudności układów: od treningu “Learn the Steps”, przez Początkujący i Średniozaawansowany, aż do Zaawansowanego.
 

Zobacz zwiastun:

 
 
 

Katagoria: gry na konsole
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 610  razy.