W maju na PlayStation dużo strzelania, ale piłka nożna wciąż wysoko („FIFA 16″ na 2 miejscu). A gdy nadejdzie czerwiec chyba wszyscy odłożą broń i włożą korki, by wybiec na murawę.

Na 1 miejscu notowania bestsellerów gier PlayStation4 w empik.com „Uncharted 4: Kres Złodzieja”.


Notowanie z dnia:  12 Maj 2016


10
Overwatch: Origins Edition
Platforma: ,
Rodzaj:

Overwatch to dynamiczna strzelanka, w której drużyny bohaterów walczą ze sobą w świecie ogarniętym konfliktem.

9
Mafia 3 - Collector's Edition
Platforma:
Rodzaj:

Akcja Mafii 3 umiejscowiona została w otwartym świecie New Bordeaux w 1968 roku – wirtualnym odzwierciedleniu Nowego Orleanu

8
Deus Ex: Rozłam Ludzkości (edycja kolekcjonerska)
Platforma:
Rodzaj:

Akcja Deus Ex: Rozłam Ludzkości rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie Ludzkości oraz niesławnej „awarii wszczepów”.

7
Need For Speed + Performance Pack
Platforma: ,
Rodzaj:

Uzyskaj przewagę dzięki Need for Speed™ Performance Pack, zawierającym m.in. wcześniejszy dostęp do trzech ulepszeń tuningowych i ekskluzywną naklejkę „Performance“.

6
Doom
Platforma: , , , , ,
Rodzaj:

Studio id Software, pionierzy gatunku strzelanek FPP i twórcy deathmatchu dla wielu osób, przedstawiają powrót gry DOOM – doskonałej, pełnej wyzwań, brutalnej zabawy, dostosowanej do dzisiejszych standardów.

5
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia (edycja limitowana)
Platforma: ,
Rodzaj:

Wiedźmin Geralt otrzymuje zlecenie pozbycia się pozbawionego skrupułów przywódcy rozbójnickiej bandy, który posiadł dar nieśmiertelności.

4
Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series
Platforma: ,
Rodzaj:

Gra umiejscowiona w okrutnym świecie Pandory historia opowiada o przygodzie dwójki bohaterów, którzy wyruszyli w podróż po sławę i chwałę.

3
star-wars-battlefront-xb1
Platforma: , ,
Rodzaj:

W bitwie o Jakku, decydującym starciu, w którym Nowa Republika stawiła czoła siłom Imperium na odległej pustynnej planecie zlokalizowanej na Zewnętrznych Rubieżach.

2
FIFA 16
Platforma: , , , ,
Rodzaj:

Innowacje FIFA 16 umożliwiają pewną grę w obronie, kontrolę nad środkiem pola i sprawiają, że każdy mecz pełen jest chwil piłkarskiej magii.

Uncharted 4: Kres Złodzieja
Platforma:
Rodzaj:

Kilka lat po zakończeniu swojej ostatniej przygody emerytowany łowca skarbów Nathan Drake musi po raz kolejny wkroczyć do świata złodziei.

 
 

Katagoria: Bestsellery gier komputerowych
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 748  razy.