„Wiedźmin 3: Dziki Gron” już panuje na platformie PS4, mimo że gra ukaże się dopiero 19 maja.


Notowanie z dnia:  7 Kwiecień 2015


10
project-cars-ps4
Platforma: ,
Rodzaj:

Project CARS pozwoli graczom na stworzenie profilu własnego kierowcy, a także umożliwia wybór z dużej gamy sportów motorowych…

9
metro-redux-ps4
Platforma:
Rodzaj:

Osoby preferujące rozgrywkę zorientowaną na czysty survival horror, znany z Metro 2033, mogą rozegrać obie kampanie w stylu „przetrwania”.

8
final-fantasy-type-0-hd-ps4
Platforma:
Rodzaj:

Wkrocz do walki jako Class Zero, grupa uczniów z elitarnej akademii wojskowej, której kraj został zaatakowany przez sąsiadujące z nim agresywne Imperium.

7
fifa-15-xb360
Platforma: ,
Rodzaj:

FIFA 15 oddaje w niezwykle realistyczny sposób piękno i istotę piłki nożnej, dzięki czemu gracz jak nigdy dotąd może doświadczyć emocji płynących z udziału w wielkim widowisku futbolowym.

6
dragon-ball-xenoverse-ps4
Platforma:
Rodzaj:

Zawodnicy będą walczyć o tytuł najsilniejszego wojownika na świecie na Mistrzostwach Świata zwanych także Budokai Tenkaichi!

5
dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin-ps4
Platforma:
Rodzaj:

Fabuła gry została wzbogacona o nowe wydarzenia i nowe niezależne postacie, a szeregi wrogów zostaną wzmocnione o jeszcze bardziej niebezpiecznych przeciwników.

4
battlefield-hardline-edycja-deluxe-xb360
Platforma: , ,
Rodzaj:

Battlefield Hardline jest pierwszą odsłoną podserii należącej do cyklu pierwszoosobowych strzelanin Battlefield.

3
battlefield-hardline-pc
Platforma: ,
Rodzaj:

Battlefield Hardline przenosi nas na ulice wielkich metropolii, gdzie możemy skorzystać z rozmaitych typów broni, gadżetów (obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa) i pojazdów (np. motory), ciesząc oczy wysokiej jakości oprawą graficzną.

2
assassin-s-creed-4-black-flag-ps4
Platforma: ,
Rodzaj:

Świat gry podzielony został na ponad 50 unikatowych lokacji. Najważniejsze z nich to trzy duże miasta – Kingston, Hawana i Nassau

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Platforma: , ,
Rodzaj:

Dziki Gon jest zarówno przystępna dla graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z wiedźmińskim światem, jak i ekscytująca dla fanów serii i powieści Andrzeja Sapkowskiego. Trwa wojna.

 
 

Katagoria: Bestsellery gier komputerowych
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 533  razy.