„Wiedźmin 3: Dziki Gon” najpopularniejszą grą na platformie PS4 w lipcu w konsoleigry.pl.

Na drugim miejscu zapowiedź gry, która ukaże się dopiero we wrześniu – „Metal Gear Solid V”, trzecie dla „Grand Theft Auto V”.


Notowanie z dnia:  31 Lipiec 2015


10
Dyins Light
Platforma: , , ,
Rodzaj:

Dying Light to gra akcji z otwartym światem w klimatach survival horroru stworzona przez polskie studio Techland.

9
Call of Duty: Advanced Warfare
Platforma: , , , ,
Rodzaj:

Call of Duty: Advanced Warfare, najnowsza odsłona serii, to tytuł przygotowany przez Sledgehammer Games i rozpoczynający całkowicie next-genowy cykl developerski.

8
Watch Dogs Dedsec Edition
Platforma: , , , ,
Rodzaj:

Watch Dogs to innowacyjna gra akcji z otwartym światem, w której najpotężniejszą bronią bohatera są umiejętności hakerskie.

7
mortal-kombat-x-ps3
Platforma: , , , ,
Rodzaj:

Gracze zanurzą się w oryginalną historię prezentującą kilka charakterystycznych i rozpoznawalnych wojowników takich jak Scorpion czy Sub-Zero.

6
Far Cry 4
Platforma: , , , ,
Rodzaj:

Nazywasz się Ajay Ghale, podróżujesz do Kyrat aby spełnić życzenie umierającej matki.

5
Assassins Creed Unity
Platforma: , ,
Rodzaj:

Paryż, rok 1789. Rewolucja zamienia to wspaniałe miasto w gniazdo terroru i chaosu. Brukowane ulice spływają krwią mieszczan, którzy stawili opór arystokracji.

4
fifa-15-xb360
Platforma: ,
Rodzaj:

FIFA 15 oddaje w niezwykle realistyczny sposób piękno i istotę piłki nożnej, dzięki czemu gracz jak nigdy dotąd może doświadczyć emocji płynących z udziału w wielkim widowisku futbolowym.

3
grand-theft-auto-v-pc
Platforma: ,
Rodzaj:

Gdy młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym świecie, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

2
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Platforma: , , , ,
Rodzaj:

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to kolejna odsłona popularnej japońskiej serii skradankowych gier akcji, stworzonej przez firmę Konami. Za jej produkcję odpowiada studio Kojima Productions.

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Platforma: , ,
Rodzaj:

Dziki Gon jest zarówno przystępna dla graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z wiedźmińskim światem, jak i ekscytująca dla fanów serii i powieści Andrzeja Sapkowskiego. Trwa wojna.

 
 

Katagoria: Bestsellery gier komputerowych
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 918  razy.