Ratchet i Clank na kinowym ekranie

Kultowi bohaterowie z PlayStation zmierzają na kinowe ekrany! Ratchet i Clank, w towarzystwie Kapitana Qwarka w kinach od 22 kwietnia.

 

Wiosną 2016 roku na ekrany kin na całym świecie wejdzie wyczekiwana przez miliony fanów „egranizacja” serii „Ratchet i Clank”. Filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową.

W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak „Artur ratuje Gwiazdkę” i oscarowe „Gdzie jest Nemo?”.

 

Ratchet i clank

Po zdewastowaniu własnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga. 

 
Źródło: Kino Świat
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 723  razy.