Fenomen gry Counter – Strike

Jaka obecnie jest najbardziej popularna strzelanka na świecie? O której warto wspomnieć? Należy przede wszystkim zastanowić się nad Counter-Strike: Global Offensive. Przez ostatni okres ta sieciowa gra bez żadnych większych przeszkód cieszyła się największym zainteresowaniem od długich i niepamiętnych czasów. Jeśli chodzi o ,,tournament” z prawdziwego zdarzenia to tak w zasadzie teraz to wszystko może sięgać zenitu!

 

Emocje są niesamowite, a organizatorzy wspólne z prawdziwymi ,,playerami” zamierzają organizować kolejne starcie. Valve w listopadzie roku 2014 przeprowadziło turniej – 4cykl ,,major”. Stawka całego wydarzenia była niewyobrażalnie wysoka, sięgnęła aż 250 tys dolarów.

O czym należy powiedzieć w przypadku końcowego sukcesu? Warto uświadomić sobie to, że tak w zasadzie duża pomoc może przypadać na specjalne serwisy transmitujące rozgrywki ,,live” – Hitbox a także Twitch. Jednak także należy wymienić przełomową decyzję, która tak w zasadzie dotyczyła posunięcia samego Valve z 08.2013 roku dotyczącą aktualizację ,,Arms Deal”. Co za sprawą tej łatki gracze mogli uzyskać? Przede wszystkim warto uświadomić sobie to, że w tym przypadku te wszystkie liczne skórki dały możliwość całego wyglądu uzbrojenia a konkretniej broni.

Dlaczego Valve tym razem zdecydowało się na takie posunięcie w stosunku do najbardziej wiernych graczy? Przede wszystkim wizja dotyczyć miała ogromnego powiększenia zysków. Tuż po zakończeniu rozgrywki, całego meczu wszystkie skórki są wydzielone w sposób bardzo losowy i nie za każdym razem można uzyskać coś wyrafinowanego. Na większy zysk mogą liczyć gracze, którzy tak w zasadzie podejmą się nabycia klucza. Jednak, także tutaj należy dodać, że w samym środku można odnaleźć skórki.

Za sprawą tych skórek można odnotować kolejny sukces. O czym dokładnie jest mowa? Jedno z głównych zastosowań można było odnaleźć w 08.2013 gdzie dało się odnaleźć specjalny serwis o nazwie CSGO mający na celu dostosować publikację ogłoszeń ze wszystkimi swoimi przedmiotami a następnie także dopasować się do tego aby obstawiać mecze profesjonalne wszystkich ,,playerów”. Każda osoba miała możliwość do tego aby wybrać z wcześniej stworzonego spisu liczbę skórek o maksymalnej wielkości 4. Dla wszystkich graczy takie rozwiązanie było z pewnością płynne i odpowiednio automatyczne.

Jednak to nie potrwało aż tak dużą ilość czasu. Warto powiedzieć o tym, że tak w zasadzie na wszystkie konta znajdujące się na Valve zaczęły dopływać skórki w większej gotówce. Jednak ta jednostka, jako przedsiębiorstwo w sposób bardzo skuteczny dała potoczną pieczątkę na spopularyzowanie dalszej produkcji – zyski częściowo zostały przekazane na organizację turniejów. Jeden z pierwszym odbył się w czasie Dreamhack Winter, natomiast drugi niespodziewanie przypadł na polskie miasto jakim były Katowice. Tutaj kolejne zaskoczenie! Turniej wygrali także w sposób zaskakujący Polacy z Virtus Pro. To na pewno mogło powodować ,,szał” radości wśród polskiej ekipy a także wszystkich sympatyków z naszego kraju.

Portal Świat-Uciechy.pl wsparł nas merytorycznie

 
 

Katagoria: porady dla graczy
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 3831  razy.