5

Razer Kraken Neon Green (RZ12-00870500-R3M1)

Cena  225,00 
Razer proponuje słuchawki Kraken wykonane w żywym neonowym kolorze czarno-czerwonym. Słuchawki posiadają przewód o długości 1.3m ze złączem 3.5 mm.
Słuchawki wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Zostały wyposażone w 40mm neodymowe głośniki, zapewniające czysty, głęboki, przestrzenny dźwięk. Duże poduszki doskonale tłumią odgłosy otoczenia zapewniając najwyższy komfort podczas grania i multimedialnej rozrywki. Słuchawki charakteryzują się pasmem przenoszenia: 20-20000 Hz oraz czułością 110 dB/mW i impedancja: 32 om.

4

RAzER KRAKEN GREEN (Rz12-00870100-R3M1)

Cena  260,92 
Razer Kraken Green to słuchawki zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym użytkowaniu. Lekka konstrukcja zapewni komfort na długie godziny rozgrywek dostarczając idealny dźwięk.
Headset słuchawek z mikrofonem Razer Kraken został stworzony we współpracy z profesjonalnymi graczami aby uzyskać jak najbardziej odpowiednią wagę, kształt i sposób wykonania, który pozwoli na długą i komfortową rozgrywkę.

3

Kingston Hyperx Cloud Ii Headset Czerwone (KHX-HSCP-RD)

Cena  429,00 
Zestaw słuchawkowy HyperX™ Cloud II wyposażono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry.
ezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon oraz w łatwo włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten nowoczesny zestaw słuchawkowy generuje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround, pozwalając uzyskać niespotykaną przestrzenność i głębię dźwięku.

2

Razer Kraken 7.1 Chroma Gaming czarne

Cena  429,00 
Lekka konstrukcja zapewni komfort na długie godziny rozgrywek dostarczając idealny dźwięk. Marka Razer proponuje słuchawki Kraken wykonane w kolorze czarno-zielonym. Słuchawki posiadają przewód o długości 1.3m ze złączem 3.5 mm.
uże poduszki doskonale tłumią odgłosy otoczenia zapewniając najwyższy komfort podczas grania i multimedialnej rozrywki. Słuchawki charakteryzują się pasmem przenoszenia: 20-20000 Hz oraz czułością 110 dB/mW i impedancja: 32 om.

1

SteelSeries Siberia V2 Full Size Headset białe (51100)

Cena  229,00 
Zestaw słuchawkowy SteelSeries Siberia v2 jest następcą SteelSeries Siberia, który zrewolucjonizował wiele funkcji w branży słuchawek.
Siberia v2 posiadają wysuwany mikrofon, który może zostać schowany w lewej słuchawce, dzięki czemu możesz używać go wtedy, kiedy potrzebujesz, ale nie musisz pokazywać się z nim, kiedy nie chcesz.
Zintegrowany kontroler głośności znajdujący się na kablu zapewnia łatwy dostęp do ustawień głośności dźwięku. Funkcja ta jest wyjątkowo przydatna podczas używania Siberia v2 USB razem z innymi urządzeniami, kiedy nie masz łatwego dostępu do regulacji głośności za pomocą oprogramowania.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi akcesoriów do gier, TOP5
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1928  razy.