5

Bezprzewodowy kontroler Xbox One z zestawem Play and Charge

Cena  279,00 
Doświadcz udziału w akcji jak nigdy wcześniej z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One. Nowe spusty impulsowe powodują wibracje na opuszkach palców, dzięki czemu można wyraźnie odczuć każdy wstrząs i uderzenie (w obsługiwanych grach). Zaprojektowane od nowa drążki i nowy pad kierunkowy zapewniają większą precyzję. Dodatkowo, bierz udział w akcji przy użyciu zestawu Play and Charge, z akumulatorem, który doładowuje się podczas gry lub po jej zakończeniu, nawet wtedy, gdy Xbox jest w stanie gotowości.

4

XBOX One kontroler bezprzewodowy S2V-00003

Cena  199,00 
Kontroler na konsolę Xbox One daję zupełnie nowe możliwości. W nowych przyciskach spustowych odczuwasz wibracje nawet opuszkami palców – każde zderzenie i szarpnięcie poczujesz jak na własnej skórze. Ulepszone drążki i nowy pad kierunkowy gwarantują większą precyzję, a cały kontroler jest bardziej ergonomiczny.

3

Microsoft Xbox One Wireless Controller

Cena  201,00 
Gamepad Microsoft Xbox One Wireless Controller posiada uchwyty i krawędzie zaprojektowano tak, aby pasowały do dłoni o różnych rozmiarach. Usprawnione przyciski kursora i nowy pad kierunkowy gwarantują większą precyzję, a cały kontroler jest bardziej ergonomiczny.

2

Kontroler Xbox One

Cena  179,00 
Pad bezprzewodowy do konsoli Xbox One zawiera ponad 40 ulepszeń w stosunku do wielokrotnie nagradzanego kontrolera do konsoli Xbox 360.

Dzięki przyciskom spustowym możesz poczuć wszystko na własnej skórze.
Funkcje wibracji w przyciskach gwarantują dużą dokładność w posługiwaniu się bronią, wywoływaniu wstrząsów i zderzeń, ponieważ reagują nawet na dotyk opuszkiem palca – realizm gry jest teraz na najwyższym poziomie.
Zaprojektowany od nowa pad kierunkowy reaguje na ruchy kierunkowe i przesuwanie.
Udoskonalony przycisk kursora jest bardziej ergonomiczny i umożliwia większą precyzję.
Spusty i przyciski przednie są łatwo dostępne i można szybko ich użyć.
Uchwyty i krawędzie zaprojektowano tak, aby pasowały do dłoni o różnych rozmiarach.
Akumulatory mieszczą się w samym kontrolerze, dzięki czemu masz więcej miejsca, aby w naturalny sposób chwycić urządzenie.

1

Pad bezprzewodowy do konsoli Xbox One

Cena  189,00 


Pad bezprzewodowy do konsoli Xbox One zawiera ponad 40 ulepszeń w stosunku do wielokrotnie nagradzanego kontrolera do konsoli Xbox 360. Dzięki przyciskom spustowym możesz poczuć wszystko na własnej skórze.

Funkcje wibracji w przyciskach gwarantują dużą dokładność w posługiwaniu się bronią, wywoływaniu wstrząsów i zderzeń, ponieważ reagują nawet na dotyk opuszkiem palca – realizm gry jest teraz na najwyższym poziomie.

Zaprojektowany od nowa pad kierunkowy reaguje na ruchy kierunkowe i przesuwanie. Udoskonalony przycisk kursora jest bardziej ergonomiczny i umożliwia większą precyzję. Spusty i przyciski przednie są łatwo dostępne i można ...


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi kontrolerów gier, TOP5
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2763  razy.