Gry bitewne i figurowe polecamy nie tylko miłośnikom żołnierzyków. Te kreatywne gry to gwarancja dobrej zabawy dla Ciebie, rodziny i znajomych. Zanurz się w świecie wojen galaktycznych i walcz z obcymi lub spróbuj zapolować na potwory z oddziałem najlepszych komandosów a może jednak wolisz stoczyć bitwę światów i uratować Ziemie?

Wybieraj spośród wielu propozycji na Ceneo.pl i ciesz się oryginalną rozrywką w gronie rodziny lub znajomych. Gry bitewne lub figurowe są też niebanalnym pomysłem na prezent, a przedział cenowy podarunku możesz ustawić w panelu Ceneo.pl.

Fanom gry można sprawić niespodziankę kupując grę kolekcjonerską lub z limitowanej wersji. Jeśli posiadasz już grę, możesz sprawdzić asortyment dodatków do tej gry jak np. rozszerzenia, dodatkowe figurki i inne plansze. Niektóre gry figurkowe posiadają figurki do poskładania i pomalowania, przez co każdy egzemplarz jest unikatowy. Figurki są potem zazwyczaj elementem bitewnym w grze.


Ranking najpopularniejszych produktów
Pozycja
Procent odsłon Cena minimalna Cena maksymalna
10 Star Wars X-Wing: Przebudzenie Mocy (zestaw podstawowy)
5% 119.99 zł 132.9 zł
9 Star Wars: X-Wing - TIE Interceptor
5% 53.5 zł 53.5 zł
8 Warhammer Quest The Adventure
6% 127 zł 151 zł
7 Warhammer Age of Sigmar: Starter Set
6% 289 zł 289.99 zł
6 Star Wars Armada: Zestaw Podstawowy
8% 305.04 zł 337 zł
5 Star Wars: X-Wing - Myśliwiec Tie
9% 31.01 zł 57.5 zł
4 Warhammer 40K: Mroczna Zemsta
10% 268.13 zł 269 zł
3 Star Wars: X-Wing - Slave I
10% 177.5 zł 177.5 zł
2 Star Wars Imperium Atakuje
17% 309.89 zł 391.21 zł
1 Star Wars: X-Wing - Zestaw Podstawowy
25% 121.99 zł 137 zł
Prezentacja najpopularniejszych produktów

Star Wars: X-Wing - Slave I

Patrolowiec typu Firespray, zaprojektowany pierwotnie do transportu więźniów, dysponuje uniwersalnym uzbrojeniem i ciężkim opancerzeniem. Jego niszczycielskie możliwości symbolizuje Slave I Boby Fetta, czyli jeden ze statków kosmicznych budzących największą grozę w galaktyce. Niniejszy zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne aby dodać do gry 1 statek Slave I (Firespray-31).
Uwaga: To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy gry figurkowej X-Wing!

Cena od 177.5 do 177.5 zł

Star Wars Imperium Atakuje

Galakta Star Wars: Imperium Atakuje to charakteryzująca się ogromnym rozmachem przygodowa gra planszowa przeznaczona dla 2 do 5 graczy, osadzona w międzyplanetarnych realiach znanych z kinowych ekranów.

Osią akcji jest konflikt potężnej Armii Imperialnej z Rebeliantami, próbującymi przejąć wladzę.
W toku rozgrywki pojawiają się legendarne, znane z ekranów kin, postacie Dartha Vadera, Hana Solo i wielu innych.
Uczestnicy gry rozstrzygną losy wojny domowej i przechylą szalę zwycięstwa na jedną ze stron: Imperium lub Rebeliantów.
Dzięki specjalnym, oddzielnym zasadom prowadzenia rozgrywki dwuosobowej, jej uczestnicy mogą budować armie i prowadzić bitwy będące dokładnym odzwierciedleniem pierwowzorów rozegranych w Gwiezdnych Wojnach lub prowadzić kampanie według własnych scenariuszy.

Uwagę zwraca niezwykle atrakcyjna szata graficzna gry oraz doskonałe wykonanie wszystkich, bardzo licznych, elementów gry, które zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których zostały stworzone, posłużą do niejednej emocjonującej gwiezdnej batalii.

Cena od 309.89 do 391.21 zł

Star Wars: X-Wing - Zestaw Podstawowy

Trwa wojna domowa. Mimo znacznej przewagi liczebnej wroga, Sojusz Rebeliantów przeciwstawia się Imperium Galaktycznemu. Choć flota Imperium jest znacznie liczniejsza od rebelianckiej, Sojusz nie traci nadziei, że działania garstki dzielnych pilotów mogą odmienić los galaktyki…

X-Wing to szybka taktyczna gra osadzona w uniwersum Star Wars. W trakcie rozgrywki gracze kontrolują gwiezdne myśliwce Sojuszu Rebeliantów albo Imperium Galaktycznego, wybierają pilotów, którzy siądą za ich sterami, wyposażają je w specjalne bronie i usprawnienia – wszystko to w celu pokonania swoich rywali.

Zestaw podstawowy zawiera wszystkie element niezbędne dla dwóch graczy do rozpoczęcia przygody z grą X-Wing, w tym pomalowane plastikowe statki, specjalne kości, karty, żetony oraz zasady szybkiego startu. Jeśli gracze będą chcieli wynieść swoją rozgrywkę na zupełnie nowy poziom, mogą skorzystać z zasad zaawansowanych oraz scenariuszy misji, także zawartych w tym pudełku.

Cena od 121.99 do 137 zł


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi gier tradycyjnych
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 605  razy.