Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym spisem najpopularniejszych produktów z departamentu „Sport”. Tym razem przyjrzeliśmy się produktom z kategorii „Gry klubowe”i zrobiliśmy wykaz 10 gier najczęściej poszukiwanych w ubiegłym miesiącu, w którym w pierszej piątce znalazły się same piłkarzyki. Niniejszy ranking powstał w oparciu o dane statystyczne internetowej porównywarki cen Skąpiec.pl i opisuje preferencje zakupowe użytkowników serwisu. Życzymy przyjemnej lektury!

 

Ranking gry klubowe – grudzień 2012

pozycja produkt cena średnia
10 Proyasport C11 121.42
9 Torino piłkarzyki GLASGOW S2 STOL PIŁKARSKI NA PREZENT – czarny 219
8 NN Gra Piłka Nożna 25
7 Proyasport S9 248.61
6 Torino 2600002 219
5 Krakpol piłkarzyki Gooool 199
4 BCE Mini piłkarzyki Junior 97
3 Garlando G-200 1721.28
2 TopSlim piłkarzyki przenośne Mini 99.9
Hop-Sport Orlik 266.57

Opis najpopularniejszych produktów

 

Hop-Sport Orlik

Hop-Sport Orlik znalazł się na drugiej lokacie w naszym plebiscycie. Stół do piłkarzyków posiada m.in. regulowaną wysokość nóg oraz piłkarzyki na stalowych, wzmacnianych prowadnicach. Dodatkowo manualne liczniki na gole.


TopSlim piłkarzyki przenośne Mini

Aż na drugie miejsce wskoczył TopSlim piłkarzyki przenośne Mini. Przenośny stół do piłkarzyków, idelany do małych pomieszczeń – do postawienia np. na stole lub biurku. Cechy szczególne: ergonomiczne i antypoślizgowe rączki.


Garlando G-200

Piłkarzyki Garlando G-200 zajęły trzecie miejsce w przygotowanym przez nas zestawieniu. Piłkarzyki mają metalowe nogi z regulowaną wysokością oraz teleskopowe drążki z plastikowymi uchwytami.


BCE Mini piłkarzyki Junior

Piłkarzyki BCE Mini piłkarzyki Junior to zdobywca kolejnego miejsca w stworzonym przez nas rankingu. Piłkarzyki są przenośne. Stół wyposażone jest oczywiście w licznik goli. W zestawie z piłeczką.


Krakpol piłkarzyki Gooool

Na piątym miejscu naszego rankingu znalazł się Krakpol piłkarzyki Gooool. Solidny i stabilny stół wyposażony w antypoślizgowe rączki z amortyzatorami na prowadniach, które zabezpieczają przed uderzeniami o bandy stołu. W zestawie 2 piłeczki.

 
 

Katagoria: rankingi gier tradycyjnych
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 743  razy.